10 niezbędnych rzeczy na kempingu według kobiety

10 niezbędnych rzeczy na kempingu według kobiety

Nie od dziś wiadomo, że kobiety i mężczyźni nieco inaczej postrzegają pewne rzeczy. To samo tyczy się również podróżowania – sposobu, kierunków podróży a także tego, co warto zabrać ze sobą na wyjazd. Tak jest zwłaszcza w przypadku kempingu, gdzie warunki są nieco cięższe niż np. podczas pobytu w hotelu. Co – zdaniem większości kobiet – powinno znaleźć się na kempingu? Które z nich zaoferuje nam sklep kempingowy?

Materac i śpiwór

Nie oszukujmy się – żadna kobieta nie będzie chciała spać w niekomfortowych warunkach. Mężczyźni prawdopodobnie poprzestaliby na śpiworze, jednak zapobiegawcze kobiety zadbają także o zabranie materaca. Oczywiście zarówno materac jak i śpiwór przydadzą się wtedy, gdy kemping będzie odbywał się pod namiotem. Bez wątpienia sklep kempingowy ma w swojej ofercie obie rzeczy.

Naczynia i sztućce

To kolejny punkt, o którym pamiętają raczej panie niż panowie. Głównie dlatego, że wielu mężczyzn w podróży nie przejmuje się tym, na czym zjedzą posiłek.

Chusteczki nawilżające i i higieniczne

Podczas kempingu, niezależnie czy w przyczepie kempingowej czy też pod namiotem, przydadzą się produkty higieniczne, z których można skorzystać od razu. Dobrym przykładem są chusteczki nawilżające, które przydadzą się zwłaszcza podczas upałów.

Termos lub kubek termiczny

To kolejny przedmiot, który sklep kempingowy powinien mieć w swojej ofercie, a jednocześnie który przyda się na każdym wyjeździe – nie tylko na kempingu.

Apteczka

O apteczce zazwyczaj pamiętają zarówno kobiety jak i mężczyźni. To niezbędnik każdej wyprawy kempingowej – zwłaszcza, jeśli celem podróży jest mniej uczęszczane miejsce lub takie, które zupełnie znajduje się na łonie przyrody i z daleka od cywilizacji.

Worki na śmieci

To kolejna rzecz, o której szybciej pomyślą kobiety niż mężczyźni. Worki na śmieci są konieczne w przypadku każdego dłuższego wyjazdu. Dzięki temu odpadki mogą być zebrane, zabezpieczone i łatwo wyrzucone, mamy też pewność, że unikniemy przykrych zapachów.