Akcesoria, które warto mieć w swoim aucie

Akcesoria, które warto mieć w swoim aucie

Kupno samochodu bardzo cieszy każdego mężczyznę, jak klocki LEGO cieszą małe dziecko. Lecz na tym wydatki związane z wymarzonym autem się nie kończą. Każdy chce, aby jego zabawka była jak najbardziej dopieszczona. Tak więc, warto zainwestować w takie dodatki jak radio do słuchania muzyki, nawigacja oraz chlapacze Subaru Impreza, czy każde inne autko z takimi elementami będzie cechowało się jeszcze wyższą klasą.

Jakie akcesoria warto kupić?

  • Chlapacze – dla wielu wydają się one zbędnym wydatkiem z jednak to właśnie dzięki nim można uchronić autko przed nieestetycznie wyglądającym ubłoceniem podwozia. Nie jest to duży wydatek, a sprawi, iż wizyta na myjni będzie sprawą mniej spotykaną.
  • Nawigacja – pomimo wielu dziwnych historii o drogach i uliczkach widmo, które bardzo często pojawiają się na GPS’ie, każdy kierowca zachwala jej zalety. Sprawia ona, iż mapa zawsze jest pod ręką, dzięki czemu nie jest konieczne pilnowanie trasy, a w dodatku pozwala wybrać tę najbardziej korzystną podczas zakupu nawigacji zaleca się postawić na droższy model znanego producenta., Ponieważ pozwoli to uniknąć powolnego działania, nieczułego dotyku, czy braku niektórych lokalizacji
  • Kubek termiczny – mała rzecz, a cieszy. Nie ma nic lepszego jak ciepła herbata czy kawa podczas długich podróży. Obecnie na wielu stacjach można zakupić ciepłego napoju w papierowym kubku. jednak termiczna wersja pozwoli zabrać go ze sobą do samochodu oraz pozbawi zmartwień o wylanie się ciepłego trunku. Ponadto ogromną zaletą takiego kubka jest to, iż pozwoli jak najdłużej utrzymać ciepło napoju.
  • Ładowarka USB – w obecnych czasach niemal każdy korzysta z urządzeń elektrycznych typu smartfon czy tablet. Niestety tego typu urządzenia mają ograniczoną pojemność (bateria) i bardzo często dochodzi do sytuacji, że urządzenie traci swoją moc. W takiej sytuacji na ratunek przychodzi ładowarka USB, która pozwoli naładować urządzenie w samochodzie – i tak problem braku pojemności baterii w trasie z głowy.
  • Uchwyt do smartfona – pomimo, iż coraz więcej producentów samochód oferuje powierzchnie przeznaczone dla smartfona czy tabletu, to i tak nie zawsze są one na tyle stabilne, aby urządzenie pozostało na swoim miejscu. W takim przypadku warto pomyśleć o zakupie specjalnego uchwytu.