TOP5 pomysłów jak zaskoczyć gości na weselu

TOP5 pomysłów jak zaskoczyć gości na weselu

Niekoniecznie zawsze będziemy mieli szereg różnych pomysłów, które będą sprawdzone, jeżeli chodzi o udaną imprezę weselną. Dlatego warto też zastanowić się nad praktycznymi poradami, które będą nam wskazywać ciekawe rozwiązania, które zaskoczą gości weselnych.

Wesele niczym z bajki

Jedną z ciekawszych opcji, na którą coraz częściej stawiają organizatorzy wesel, będą śluby typowo romantyczne. Nie ma obecnie w zasadzie żadnych ograniczeń i wcale nie musimy dysponować jakąś dużą ilością pieniędzy. Może to być karoca z końmi albo można wynająć sobie suknię księżniczki. Dobrze będzie się sprawdzać także wypuszczanie gołębi lub motyli. Oczywiście trzeba takie atrakcje wcześniej zaplanować, a najlepiej, jeżeli zajmują się tym doświadczeni specjaliści.

Fantazyjne i oryginalne balony

Jeżeli zaś nie chcemy wykorzystywać do takich rozrywkowych rozwiązań zwierząt z uwagi na nasze przekonania, to w takich okolicznościach dobrą opcją mogą być na pewno fantazyjne balony. Poza tym balony z helem mogą być wykonane w dowolnym kolorze przez nas wybranym. Mogą się na nich znajdować także jakieś ciekawe oryginalne napisy i nadruki. W tej sytuacji na przykład każdy gość może otrzymać taki balon, a na sygnał, wszystkie polecą do nieba. Mogą to być również lampiony, które zagwarantują wyjątkowy spektakl na nocnym niebie.

Ciekawe pokazy przygotowane przez profesjonalistów

Dodatkowo bardzo modne będą także w ostatnich latach jakieś interesujące oryginalne pokazy. Mogą one być przygotowane przez magików, ale mogą to być również pokazy taneczne, czy też tak zwany teatr ognia. Coraz częściej wynajmuje się na przykład także doświadczonych tancerzy, którzy mogą przygotować rzeczywiście oryginalne widowisko.

Catering imprezowy zawsze sprawdza się na weselu

Oczywiście jedną z ważniejszych kwestii będzie także profesjonalnie przygotowany poczęstunek. Jak wiadomo, catering imprezowy będzie tu rozwiązaniem jednym z częściej rekomendowanych. Wcześniej oczywiście trzeba bardzo szczegółowo i dokładnie sprawdzić, który poczęstunek będzie najbardziej preferowany przez gości i jaki catering imprezowy się sprawdza.

Oryginalny zespół weselny

Dodatkowo zawsze też będzie się sprawdzać odpowiednio przygotowana oprawa muzyczna. Perfekcyjną wręcz niespodzianką może być jakiś profesjonalny zespół rockowy lub gwiazda estrady, która może zrobić ogromne wrażenie na wszystkich gościach. Dobrze też jednak wcześniej zbadać gust wszystkich gości tak, aby trafić z repertuarem. Można też oczywiście wynająć didżeja, który będzie puszczać takie utwory muzyczne, jakie będą na bieżąco zamawiane.